FacebookVkontakteTwitter
 • slide2

  ФУТБОЛОЧКИ ДЛЯ УМНИКОВ И ДЛЯ УМНИЦ.
  Новый продукт KNIGLI! Теперь мы печатаем не только на бумаге :)

 • slide1

  "КОБЗАР" У ФОРМАТІ KNIGLI!

  Книга, яку народ український поставив на перше місце серед успадкованих з минулого.

 • slide4

  KNIGLI В ВАШЕМ ГОРОДЕ
  Сеть партнерских магазинов

Литквест

4–7 жовтня 2012 року в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький Арсенал" у Києві відбудеться ІІ Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал —наймасштабніша подія в Україні, що об’єднує літературу та мистецтво. Книжковий Арсенал презентує понад 100 видавництв, 60 гостей із Європи, Росії та України, насичену програму подій для дітей і дорослих.

В рамках Книжнового Арсеналу пройде ЛітКвест – це літературний квест, мета якого підібрати код до таємничого сейфу з окнигезними подарунками за допомогою літературних підказок. 

 

Переможці ЛітКвесту отримають три найсучасніші моделі рідерів ТМ PocketBook: PocketBook Pro 912, PocketBook Basic 611, PocketBook A10”; три Кніглі на вибір; два набори для приготування глінтвейну зі спеціями і фірмовими чашками; два пакети з фірмовими подарунками Obreey Store. Всього 10 заохочень для 10 переможців ЛітКвесту.

Організатори ЛітКвесту: PocketBook International S.A., Книжковий Арсенал, Obreey Store, Knigli
Партнери ЛітКвесту: БуквоїдПлатформа, А4 Green Office, видавництво «Фоліо» (Издательство Фолио), Міжнародна літературна корпораціяMeridian CzernowitzКнигарня Є.

Деталі: http://litquest.obreey.com/.
banner_tshirts
tm
patent
banner
GALLERY
 
TWITTER
 • over a year ago